Kontakt z firmą meblarską z Makowa Podhalańskiego

Chcesz podjąć współpracę z polską, rodzinną firmą z tradycjami? Trafiłeś we właściwe miejsce! Zadzwoń lub napisz do nas, aby zapoznać się z pełną ofertą produktów oraz omówić zasady współpracy.


Dane kontaktowe

 

Podanie adresu e-mail jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych pod wskazany adres e-mail. Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Spólnota – Drzewna Spółdzielnia Pracy w Białce, 34-220 Maków Podhalański.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Drzewnej Spółdzielni Pracy „SPÓLNOTA” i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1991 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2019.1231 z póź. zm.) Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakiekolwiek sposób (elektroniczny lub inny) bez pisemnej zgody Drzewnej Spółdzielni Pracy „SPÓLNOTA”

 

Adres

Adres

Drzewna Spółdzielnia Pracy
Białka, 34-220 Maków Podhalański
POLSKA

NIP 552 010 09 11

 

E-mail

Adres e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ENG: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ENG / PL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
DE: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Telefon

Telefon

CENTRALA: +48 (0) 33 877 15 01
DZIAŁ SPRZEDAŻY: +48 (0) 33 877 15 05
FAX: +48 (0) 33 877 33 84

 

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 6:00 - 16:00

 

Formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane